Energia Long Effect

SPECIÁLNÍ PRODUKTY » Energia Long Effect

ENERGIA LONG EFFECT je nový energetický stimulant, který povzbudí organizmus po stránce psychické i fyzické. Kromě energetických stimulantů obsahuje i další prospěšné složky pro detoxikaci organismu.

 

Účinné složky stimulantu ENERGIA LONG EFFECT:

  • Extrakt green tea – extrakt ze zeleného čaje se čínské medicíně používá všeobecně ke zlepšení tělesné i duševní pohody. Tento green tea extrakt je bohatý na bioflavonoidy a jedno z jeho největších využití je v boji proti volným radikálům v našem těle. Extrakt ze zeleného čaje obsahuje velké množství polyfenolů (bioflavonoid) a je rovněž dobrým zdrojem antioxidantu EGCG. Extraktu ze zeleného čaje chrání proti zažívacím a dýchacím infekcím, zabraňuje působení karcinogenů, které vyvolávají rakovinu, je antibakteriální a také pomáhá snižovat hladinu cholesterolu. Extrakt ze zeleného čaje je též běžnou složkou v mnoha spalovačích tuků - pomáhá s termogenezí a metabolismem tuků.
  • Glukuronolacton významný pro detoxifikaci organismu.
  • Arginin alfaketoglutarát se v těle proměňuje na oxid dusnatý a zajišťuje náhlý přísun energie, výbušnost, mírné roztažení cév a tím umožňuje lepší dodávání živi včetně glykogenu do svalu. Arginin je aminokyselina podporující imunitní systém, zvyšuje tvorbu kolagenu a podílí se na zvýšení hmotnosti příčně pruhované svaloviny a na snížení tělesného tuku.
  • Taurin je velmi důležitý pro správné využití sodíku, draslíku, vápníku i hořčíku. Do přípravků sportovní výživy je taurin přidáván pro zlepšení svalové i duševní výkonnosti.
  • L-tyrosin stimuluje a upravuje aktivitu mozku - potlačení stresových, depresivních a úzkostných stavů, zlepšení nálady, zvyšuje čilost a vitalitu, podporuje tvorbu a aktivaci endorfinů. Zvýšuje motivaci a stimulaci pro fyzický výkon, má antikatabolický účinek.
  • Guarana působí pozitivně na nervový a svalový systém a předchází únavě. Stimuluje mozkové funkce a podporuje mozkovou činnost.

 

Dávkování: Pro povzbuzení 1-2x denně, sportovci cca 20min před výkonem.

 

Balení: Dóza 25 ml

 

Nutriční hodnoty v dóze 25 ml 
Dávka: 1 dóza (25 ml)
Počet dávek v balení: 1

 

Energetická hodnota

194,88 kJ/45,9 kcal
Bílkoviny
1,875 g
Tuky
0 g
Sacharidy
9,55 g
Obsah aktivní látky v v dóze (25 ml):  
Extr. Guarana 10%
20mg
Extr. Green Tea 80%
50 mg
Taurin
1000 mg
Kofein
90 mg
L-tyrosin
37,5 mg
Inositol
100 mg
Glukuronolacton
100 mg
L-Arginin alfaketoglutarat
750 mg
Magnesium
120 mg = 32% ddd*
Složení:  
Voda, invertní sirup, taurin, citronan hořečnatý, L-arginin alfaketoglutarat, aroma, glukuronolacton, kofein, kyselina citronová, extr. green tea, L-tyrosin, konzervant: kyselina sorbová, benzoan sodný, extr. guarana, aroma: Esarom (malina, citron), Barviva: E110, E122
*DDD = doporučená denní dávka